Wydaje się, że niekończąca się amerykańska epopeja telewizyjna „Santa Barbara” powinna znudzić większość widzów przez lata demonstracji.

Ale nie znudziła. Wielu widzów nie przegapiło ani jednego odcinka, ale wszystko dlatego, że interesował ich los bohaterów i bohaterek telenoweli.

Eden Capwell była jedną z głównych postaci tej rodzinnej sagi. Pamiętasz ją?

Eden w serialu

Tak więc Eden Capwell jest córką CC Capwell, którą znakomicie zagrała amerykańska aktorka Marcy Walker. Zielonooka, długowłosa blondynka, która później zostaje kochanką i żoną policjanta Cruza Castillo.

foto: tayni-mirozdaniya

Eden to zdeterminowana, silna i niezależna dziewczyna. W początkowych odcinkach blondynka nie pojawia się od razu: zgodnie z fabułą wraca z europejskiej trasy.

Pod jej nieobecność w miasteczku pojawia się detektyw Cruz Castillo i młodzi ludzie zakochują się w sobie. Ale CC Capwell nie pochwala wyboru córki. A Eden wkrótce poślubia Kirka Cranstona.

foto: tayni-mirozdaniya

Krek okazuje się łajdakiem, szantażystą i mordercą. Dowiedziawszy się o tym i straciwszy dziecko, na które czekała podczas walki z Kirkiem, Eden ponownie wraca do Cruza.

Później na młodą kobietę czeka wiele przygód: ​​znika, znajdują ją, zrywa i ponownie spotyka się z Cruzem Castillo. Wreszcie odnajduje szczęście, pobierając się z policjantem. Wyjeżdża do Europy na leczenie niepłodności.

Po zabiegu para ma długo wyczekiwane dziecko. Ale dziecko zostaje porwane prosto ze szpitala. Dalej jeszcze więcej... Problemy w rodzinnym biznesie, nowa miłość Eden. Trudny związek z Cruzem. Detektywistyczne starcia i przygody.

foto: tayni-mirozdaniya

Marcy Walker w prawdziwym życiu

Urodzona w 1961 roku w Kentucky Marcy Walker zaczęła grać w serialach telewizyjnych w wieku 20 lat.

Aktorka, która grała rolę Eden, była już znana amerykańskim widzom z serialu telewizyjnego „All My Children”. Dla najlepszej aktorki w tej telenoweli otrzymała nagrodę Emmy.

foto: tayni-mirozdaniya

Po wielu latach kręcenia serialu „Santa Barbara” aktorka została zaproszona do nakręcenia serialu „Guiding Light”.

Ale w 2005 roku Marcy podjęła ważną decyzję w swoim życiu - opuściła plan filmowy i została chrześcijańskim pastorem w Oklahomie.

Kobieta jest mężatką po raz piąty. Ostatnie małżeństwo było szczęśliwe. Ma dorosłego syna o imieniu Tyler. Nawiasem mówiąc, w dzieciństwie grał w serialu „Santa Barbara”, rolę porwanego noworodka Adriany, córki Eden i Cruza Castillo.

foto: tayni-mirozdaniya

Marcy Walker ma dzisiaj 60 lat. Ulubione postacie serialu na zawsze pozostają w pamięci widzów piękne i młode - to cudowne.

Główne zdjęcie: tayni-mirozdaniya