Wielu z nas słyszało, że nić na nadgarstek pomaga w rozwiązywaniu niektórych problemów życiowych, ale nie każdy wie, jak to działa i jakiego rodzaju nić jest potrzebna.

Rozpatrzymy znaczenie kolorów i funkcję nici na nadgarstku z punktu widzenia starożytnych nauk ezoterycznych.

1. Czerwona nić na nadgarstku

Najbardziej znana i popularna wśród ludzi, którzy postępują zgodnie z instrukcjami swoich przodków i wierzą w tajemną wiedzę kabalistyczną.

Kabaliści uważają, że wełniana nić tego koloru staje się silnym amuletem przeciwko złemu oku, jeśli jest zawiązana na nadgarstku przez osobę, która dobrze ci życzy. Ponadto amulet dodaje pozytywnej energii i pozytywnie wpływa na los.

2. Zielona nić na nadgarstku

Ten kolor reprezentuje życie, ruch, nowe początki. Nić na nadgarstek koloru życia polecana jest do noszenia przez osoby, które muszą zrobić dla siebie coś ważnego, ale nie mają odwagi zacząć.

Nić pomoże Ci zrobić pierwszy krok i zacząć działać, doda Ci pewności siebie. Jej użycie ma również znaczenie podczas ważnej rozmowy, która powinna wpłynąć na jakiekolwiek zmiany w twoim losie.

3. Pomarańczowa nić na nadgarstku

Ten kolor wyróżnia się wszechstronnością, co nie jest zaskakujące, ponieważ nić chroni swojego właściciela przed różnymi chorobami, zwłaszcza psychosomatycznymi.

Taka nić przyciąga szczęście w życiu, pozwala dostrzec szanse w najtrudniejszych sytuacjach i znaleźć rozwiązania problemów nawet tam, gdzie na pierwszy rzut oka nic się nie zmieni.

4. Żółta nić na nadgarstku

Uważa się, że nić tego koloru budzi w człowieku zdolności psychiczne, rozwija intuicję u jej właściciela. Ponadto pozwala odgadnąć prawdziwe intencje innych osób, nawet jeśli starannie je przed Tobą ukrywają.

5. Niebieska nić na nadgarstku

Ta nić będzie aktywnie pomagaławłaścicielowi w rozwiązywaniu problemów finansowych, zwłaszcza jeśli są one związane z prowadzeniem firmy lub w inny sposób osiąganiem zysku ze sprzedaży.

Niebieska nić pomoże Ci wyprzedzić konkurencję dzięki możliwościom, które otworzą się specjalnie dla Ciebie, podczas gdy inne pozostaną niezauważone.

I pamiętaj, kolor nici na nadgarstku jest oczywiście ważny, jednak nic na świecie nie pomoże Ci znaleźć szczęścia, jeśli nie włożysz w to żadnego wysiłku i zdasz się tylko na pomoc z góry.

Główne zdjęcie: kakao.im