Czy zauważyłeś, że małe palce różnią się wielkością u różnych osób? Co to znaczy? W starożytności ludzie zwracali się do palmistów o odpowiedź na to pytanie. Adepci tej nauki przewidywali przyszłość i ujawniali istotę teraźniejszości, wykorzystując znajomość linii na dłoni.

Teraz wróżenie z ręki jest znacznie mniej popularne, więc zostawmy przyszłość na później. W końcu nie interesuje nas to wcale, ale teraźniejszość, w końcu chcesz wiedzieć więcej o sobie - na przykład, co oznacza inna długość palca i jak to wpływa na ciebie dzisiaj?

Tak więc okazuje się, że według długości małego palca wszystkich ludzi na planecie można podzielić na 3 typy. A ta cecha może wiele powiedzieć o osobie!

1. Typ A.

foto: leprechaun.land

Jeśli twój mały palec dosięgnie pierwszej falangi palca serdecznego, oznacza to, że jesteś osobą bardzo zrównoważoną i zorganizowaną. Z natury masz skłonność do porządkowania, żeby wszystko znakdowało się na swoim miejscu. Instynktownie unikasz chaosu. To, co naprawdę doprowadza cię do szału, to niepewność.

Twoje myśli są uporządkowane, decyzje dobrze przemyślane. Opinię wyrabiasz dopiero po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji. Nie masz tendencji do podejmowania szybkich decyzji. Twoja pewność siebie pochodzi z głębokiego zrozumienia własnej osobowości. To sprawia, że ​​wyróżniasz się spośród innych.

2. Typ B.

foto: leprechaun.land

Należysz do typu B, jeśli twój mały palec znajduje się tuż poniżej pierwszej linii palca serdecznego. Jesteś bardzo emocjonalną, wrażliwą i otwartą osobą.

Za wszelką cenę spróbujesz pomóc potrzebującym. Jeśli komuś ufasz, robisz to bezwarunkowo. To jest twój słaby punkt. Słowa i czyny bliskich Cię ranią, jeśli są dla Ciebie nieoczekiwane.

Masz skłonność do empatii. Twoja własna natura pozwala ci zrozumieć emocje innych ludzi, wiesz jak postawić się na ich miejscu. To rzadka cecha. Niewielu ludzi może dać światu ciepło, które ty mu dajesz.

3. Typ C.

foto: leprechaun.land

Należysz do tego typu, jeśli twój mały palec jest dłuższy niż górna linia palca serdecznego.Oznacza to, że jesteś osobą, która całkowicie oddaje się sprawie – czy to pracy, sprawom osobistym czy związkom.

Jesteś przyzwyczajony do dawania wszystkiego, co najlepsze i dawania więcej, niż się od ciebie wymaga. Twoja bezwarunkowa hojność jest znakiem rozpoznawczym twojej osobowości. Ponadto wiesz, jak zachować tajemnice, zachowywać się ostrożnie i taktownie w społeczeństwie. W zamian za życzliwość oczekujesz, że ludzie będą cię traktować sprawiedliwie i dobrze. Lubisz otaczać się ludźmi, którzy cię kochają za to, kim naprawdę jesteś.

Główne zdjęcie: leprechaun.land