Pies o imieniu Rusty został bez domu i dachu nad głową. Mieszkał sam, a potem trafił do schroniska znajdującego się w Deming (Nowy Meksyk).

Jak wielu mieszkańców był tam już od jakiegoś czasu. Rusty nie był głodny, miał zabawki, a do zabawy zawsze miał czworonożnych przyjaciół. A jednak bez właściciela i domu pies był bardzo smutny, choć nie zawsze to okazywał.

foto: pandda.one

Tymczasem w Deming mieszkała dziewczyna. Tak się złożyło, właśnie nastało w życiu pasmo porażek i nadszedł trudny moment. Podobno, aby jakoś się pocieszyć i rozjaśnić bolesną codzienność, dziewczyna postanowiła zabrać ze schroniska psa. Rusty okazał się tym samym psem, który podbił serce przyszłej właścicielki.

foto: pandda.one

Zwierzęciu powierzono odpowiedzialną misję - zrobić wszystko, co możliwe, aby przynieść szczęście właścicielowi. I zrobił to! Dzielny Rusty naprawdę pomógł dziewczynie, wyciągając ją ze smutku. Właścicielka przyznaje, że zmienił jej życie na lepsze!

Dziewczyna miała już jednak psa, ale pupil zaprzyjaźnił się z Rusty. Razem bawią się i biegają, pluskają w stawach i podróżują. Rusty uwielbia jeździć samochodem i zawsze siedzi na przednim siedzeniu, aby oglądać scenerię z okna samochodu.

Rusty to niesamowity żebrak. Gospodyni mówi, że czasami robi takie oczy, że po prostu nie można mu niczego odmówić. W takich przypadkach Rusty zwykle błaga o jedzenie i na pewno dostaje trochę pyszności!

foto: pandda.one

Nawiasem mówiąc, ostatnio w domu pojawiła się siostra - mały kudłaty piesek, który teraz sąsiaduje również z Rusty. Sympatyczny pies przyjął ją dość przyjaźnie, a czworonożne towarzystwo nie nudzi się, wymyślając dla siebie zabawne gry i rozrywkę!

foto: pandda.one

A Rusty ma szczęście, że ma dom, a samotność i mury schroniska zostały w przeszłości!

Główne zdjęcie: pandda.one