Tak się złożyło, że mały kotek Chikki i maleńki szczeniak Lil Nugget trafiły w tym samym czasie do tego samego schroniska.

Chikki urodził się mniejszy niż zwykle, ale był zdrowa i bardzo aktywny. Czego nie można powiedzieć o małym Lil Nugget. W końcu szczeniak urodził się chory.

foto: kakao.im

Szczeniak trafił do schroniska później niż kociak. Lil Nugget został przyniesiony do schroniska przez mężczyznę, który znalazł go samotnie leżącego na ulicy. Mężczyzna powiedział, że szczeniak jest w bardzo złym stanie. Dosłownie błagał weterynarza o uratowanie podrzutka.

foto: kakao.im

Badanie wykazało, że Lil Nugget ma bardzo wysoką temperaturę i niski poziom glukozy. Lekarz zaczął leczyć, ale żadne leki i kroplówki nie pomogły psu. Lekarz weterynarii nie mógł zrozumieć przyczyny takiego stanu rzeczy. Lekarz walczył, ale z każdym dniem szanse na wyleczenie szczeniaka stawały się coraz mniejsze.

foto: kakao.im

I tu weterynarz wpadł na ciekawy pomysł. Położył kotka obok Lil Nugget. I stało się niesamowite - zostały przyjaciółmi, a szczeniak stopniowo zaczął zdrowieć.

Po pół miesiącu zdrowie psa stało się znacznie silniejsze, a on sam znalazł najlepszego przyjaciela. Według lekarza Lil Nugget był bardzo smutny z powodu swojej matki i rodzeństwa. Z tego powodu nie mógł wyzdrowieć. Ale z pomocą Chikki zaczął wychodzić z tego trudnego stanu.

foto: kakao.im

W wieku, w jakim był Lil Nugget, szczenięta szybko zyskują nowych właścicieli. Z tego powodu pracownicy schroniska postawili jeden warunek – psa można zadebrać tylko z kociakiem. W końcu ta para stała się tak przyjacielska, że ​​rozdzielenie ich byłoby niczym przestępstwo.

foto: kakao.im

Nie stanowiło to jednak problemu. W końcu nowi właściciele Lil Nugget chętnie też wzięli Chikki.

Teraz szczeniak i kociak mieszkają w nowym domu, gdzie są bardzo kochane.

Główne zdjęcie: kakao.im