Pies może być najlepszym przyjacielem człowieka, ale to nie znaczy, że wszyscy ludzie lubią psy. Są tacy, którzy okrutnie traktują te zwierzęta.

Szpic miniaturowy Bert miał okropne doświadczenie, kiedy został wyrzucony przez hodowców, ponieważ był „za duży na sprzedaż”. Na szczęście dla Berta, Cathy Grayson, artystka z Nowego Jorku, znalazła go i postanowiła wziąć do siebie. Dziewczyna wspomina, że ​​jej uwagę przykuły oczy psa.

Ale nie tylko właścicielka galerii artystycznej zauważyła coś wyjątkowego w Bercie. Pies stał się niezwykle popularny w Internecie. Ma ponad 93 tys. obserwujących na Instagramie.

W wolnym czasie pies pracuje jako „koneser sztuki” w galerii swojej właścicielki „The Hole”. „Uwielbiam, gdy ludzie przychodzą do galerii, aby zobaczyć Berta. Przyprowadzają do niego swoje psy. Galeria jest zawsze otwarta dla publiczności, więc każdy może przyjść i pogłaskać go” – powiedziała artystka.

Mówiąc o niesamowitym sukcesie Berta w mediach społecznościowych, Cathy przyznaje się, że nie jest zaskoczona. „Bert to wspaniały pies, który uszczęśliwia ludzi. Internet i sieci społecznościowe są stworzone dla uroczych zwierzątek, a ludzie naprawdę potrzebują antidotum na nagromadzone negatywne emocje”!

Spójrzcie tylko na ten cud!

Gdy Bert miał zaledwie 5 miesięcy, hodowca postanowił się go pozbyć.

foto: kakao.im

Powodem było to, że szczeniak był „za duży na sprzedaż”.

foto: kakao.im

Cathy Grayson znalazła go na stronie schroniska dla zwierząt i przywiozła do Nowego Jorku, gdzie ma własną galerię sztuki.

foto: kakao.im

„Bert jest bardzo spokojny i zrelaksowany, dociekliwy i głupkowaty” – mówi Cathy.

foto: kakao.im

Teraz Bert stał się „koneserem sztuki” i pomaga swojej właścicielce w jej galerii artystycznej.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

„Założyłam mu własną stronę na Instagramie. Na swojej stronie muszę publikować swoją pracę, a przecież ludzie naprawdę chcą zobaczyć Berta”.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

„Uwielbiam, gdy ludzie przychodzą do galerii sztuki, aby zobaczyć Berta i przyprowadzają do niego swoje psy”.

foto: kakao.im

I chociaż na początku jego los nie zapowiadał się zbyt dobrze, teraz Bert cieszy się życiem w Nowym Jorku.

foto: kakao.im

Bert jest teraz gwiazdą mediów społecznościowych. Ma ponad 93 tys. obserwujących na Instagramie. Cathy mówi, że nie jest tym zaskoczona.

foto: kakao.im

„Bert to wspaniały pies, który uszczęśliwia ludzi. Internet i media społecznościowe są stworzone dla uroczych zwierzątek, a ludzie potrzebują antidotum na wszystkie paskudne rzeczy, które się nagromadziły”.

foto: kakao.im

Niedawno Bert skończył 5 lat i obchodził swoje urodziny w wielkim stylu.

foto: kakao.im

Nie ma wątpliwości, że przed nim jeszcze wiele szczęśliwych lat!

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im