63-letnia Sheila Kiss podbija Instagram i serca zwolenników zdrowego stylu życia. Dzielimy się jej podejściem do zdrowia i urody.

Była modelka przestała chodzić po wybiegu zaledwie trzy lata temu. Jej parametry i kwitnący wygląd sprawiły, że była popularna nawet w tak czcigodnym wieku. Pani Kiss jest jedną z nielicznych influencerek swojego pokolenia, która świetnie wygląda w bikini.

Angielka przyznaje, że świetną formę zawdzięcza sportowi. Od ponad trzydziestu lat Sheila regularnie wykonuje kompleks na maszynach. Każdego dnia poświęca około dwóch godzin na zajęcia na siłowni, wykorzystując elementy treningu z podnoszeniem ciężarów. Zajęcia sprawiają jej ogromną przyjemność, ale jeden dzień w tygodniu pozwala sobie odetchnąć od wysiłku.

Ponadto przez ponad dziesięć lat, przed przeprowadzką na Bali, kobieta praktykowała bikram yogę. Ćwiczenia tej praktyki wykonywane są w pomieszczeniu o podwyższonej temperaturze powietrza.

Jej pasja do sportu zaczęła się od chęci nabrania formy po urodzeniu drugiego dziecka. Była modelka wyjaśniła, że ​​nie akceptuje ścisłych diet. Według niej nigdy nie liczyła kalorii w jedzeniu, po prostu starała się nie przejadać. Ponadto Sheila jest przekonana, że ​​szczupłość to zły cel, a wysportowane ciało jest o wiele bardziej estetyczne.

Na Instagramie Sheili Kiss jest wiele zdjęć, które wywołują aprobatę użytkowników. Wśród zwolenników jest wielu fanów mężczyzn w różnym wieku, którzy jednoznacznie okazują swój podziw. Kobieta spokojnie przyjmuje komplementy.

Należy zauważyć, że była modelka żyje w zgodzie ze sobą i zasadniczo nie korzysta z chirurgii estetycznej. Swoim przykładem wyraźnie pokazuje, że to nie wiek dyktuje wygląd kobiety, ale jej postawy życiowe i stosunek do siebie.

Główne zdjęcie: lemurov.net