31-letnia Alexandra Costello jest jedną z najbardziej skrupulatnych gospodyń domowych na świecie. I nie jest to zaskakujące, kobiecie udaje się usystematyzować dosłownie… wszystko. O tym, jak żyje Costello i jak urządza swój dom, w nowym tekście redakcji.

Ta mieszkanka Waszyngtonu jest słusznie uważana za jedną z pięciu najlepiej zorganizowanych osób w Ameryce, ponieważ jej zawód polega na przywracaniu porządku. A dokładniej jej hobby, które stopniowo zaczęło przynosić jej dużo pieniędzy.

Alexandra opracowała zasady metodą prób i błędów. Dzięki nim wszystkie rzeczy w jej domu są sortowane do zamkniętych pudełek, aby nie gromadził się kurz i nie było niepotrzebnego wizualnego hałasu.

foto: lemurov.net

Wszystkie miejsca, w których powinny stać określone rzeczy, są sygnowane specjalnymi naklejkami. Jest to szczególnie widoczne w lodówce i biurze.

foto: lemurov.net

Naklejki przypominające o tym, jaki przedmiot powinien się tu znaleźć, znajdują się nawet na wieszakach w garderobie. A wszystko po to, aby było jasne, gdzie należy powiesić. Takie surowe zasady w tym małym mieszkaniu w Kolumbii!

foto: lemurov.net

Bardziej szczegółowe zapoznanie się z tym, jak Alexandra radzi sobie z codziennym życiem, jest całkiem realne.

foto: lemurov.net

Prowadzi w YouTube samouczek dotyczący organizacji domu i żyje według własnych zasad. O swoim życiu opowiada też na Instagramie. Konto tej niezwykłej gospodyni obserwije 28 tys. osób.

Główne zdjęcie: lemurov.net