Liść laurowy w mieszkaniu może nie tylko ozdobić wnętrze, sprawić, że zupy i pieczone mięso będą smaczniejsze, ale także przynieść codzienne korzyści jego właścicielom. Znajoma sąsiadka w wieku emerytalnym ukryła w sypialni liść laurowy i zaczęła zauważać nieoczekiwane zmiany.

„Tylko 1 liść, a życie zmieni się nieodwracalnie!” podzieliła się ze mną swoją mądrością. Po 2 tygodniach dowiedziałam się, że ta rada działa w 100%!

Dziś powiemy, gdzie schować liść laurowy, aby życie zmieniło się na lepsze. Harmonia we wszystkich obszarach jest gwarantowana!

Wawrzyn szlachetny to kultowe drzewo związane ze starożytną Grecją i bogiem Apollem, symbolem męskiej urody. Gałązka laurowa, podobnie jak wieniec laurowy, uważana jest za symbol chwały, zwycięstwa i pokoju.

Od niepamiętnych czasów ludzie hodują wawrzyn i wykorzystują go w różnych dziedzinach swojego życia. Najczęstszym z nich jest gotowanie (jako przyprawa). Jednak niewiele osób wie, że liście wiecznie zielonego drzewa śródziemnomorskiego mogą służyć nie tylko do gotowania.

Liście laurowe mają wiele magicznych właściwości, a jedną z nich jest przyciąganie pieniędzy. Jeśli po słowach: „Laurel, przynieś szczęście do mojego domu!” zawiążać 5 sztuk czerwoną nicią i przymocować nad drzwiami przy wejściu, obiekty pożądania wlecą, aby zobaczyć i być może pozostaną przez długi czas. Lepiej to zrobić w nowiu.

Aby pieniądze się pomnożyły, w miejscach, w których mieszkają, należy umieścić magiczne magnesy - liście laurowe nacierane olejkiem eterycznym z pomarańczy. Magnesy nie powinny być przekładane, omawiane ani pokazywane innym.

Również za pomocą liścia laurowego można odpędzić ubóstwo. Aby to zrobić, 4 liście laurowe należy ułożyć w poprzek pod dywanikiem przy wejściu. Jednocześnie należy powiedzieć: „Liść laurowy chroni pieniądze, odpędza ubóstwo”. Jak tylko liście się okruszą, po prostu wymień je na nowe. To takie proste i skuteczne!

Kolejny talizman w postaci liścia laurowego spełnia twórcze pragnienia i będzie najbardziej niezawodny dla ludzi sztuki. Liść laurowy pomaga chronić dom przed nieprzyjemnym wyglądem. Liście laurowe pod dywanikiem w przedpokoju nie wpuszczają do domu kłótni i niechcianych gości.

I oczywiście ten rodzaj amuletu wzmacnia małżeństwa. Sąsiadka mówi, że jeśli położysz liść laurowy pod materacem w sypialni, żaden z małżonków nigdy nie pomyśli o zdradzie. Również kilka liści laurowych umieszczonych pod poduszką przywróci normalny sen, zainspiruje do przyjemnych snów.

W każdym pokoju można również powiesić niewielką wiązkę liści laurowych. Pomoże to oczyścić dom z negatywnej energii i kłótni. Ezoterycy radzą nowożeńcom, aby w przeddzień ceremonii ślubnej wkładali do butów liść laurowy. To sprawi, że życie rodzinne będzie długie i bardzo szczęśliwe!

Proponuję również dowiedzieć się, co się stanie, jeśli o zachodzie słońca podpalisz liść laurowy. To nie tylko przyprawa, ale także środek smakowo-zapachowy, a nawet środek uspokajający!

Jak widać liść laurowy w mieszkaniu to podstawa. Ci, którzy spróbowali już siebie jako magicy, twierdzą, że laur działa bez zarzutu!

Mówią, że jeśli złożysz życzenie i napiszesz je na liściu laurowym, a następnie je spalisz, to życzenie na pewno się spełni. Aby to zrobić, koniecznie musisz sobie wyobrazić, że pragnienie już się spełniło, a nie siedzieć i czekać na cud!

Czy wiedziałeś o tego rodzaju dobroczynnych właściwościach liścia laurowego?

Główne zdjęcie: takprosto.cc