Zacznijmy od spoilerów: heterochromia i plamka nad prawym okiem to dwie główne cechy Lucky'ego, które czynią go jednym z najbardziej wyjątkowych psów, jakie kiedykolwiek widziałeś. Zarówno w życiu, jak i w Internecie.

Jego właścicielka – mieszkanka Tajlandii o imieniu Charis – uczyniła sławnym w sieci swoje śnieżnobiałe dziecko i postąpiła słusznie. To jakiś pies0Frankenstein! W dobrym znaczenku tego słowa.

To jest Lucky, szczęśliwy pies, który wylosował dwa zwycięskie losy w loterii Matki Natury.

foto: leafclover.land

Jeden dał mu heterochromię, a drugi dał mu plamkę nad okiem.

foto: leafclover.land

Kiedy jego zdjęcie po raz pierwszy pojawiło się na Facebooku, wiele osób nie wierzyło, że jego wygląd nie był wynikiem zabawy z ustawieniami w Photoshopie, ani nawet makijażu nałożonego przez jego właścicielkę.

Jakichkolwiek emocji nie doświadczyłby Lucky, zawsze wydaje się być czymś bardzo zaskoczonym.

foto: leafclover.land

„Właścicielko, robisz mi zdjęcie? Wow!!!”

Prawdopodobnie nie może zrozumieć, dlaczego wszyscy wokół niego wykazują takie zainteresowanie.

foto: leafclover.land

W końcu kwiaty na nim nie rosną. Oto drobiazgi: jedno oko jest bladoniebieskie, drugie brązowe, a nawet jedna kreskówkowa brew nad prawym okiem - tak naprawdę, o co chodzi z tą całą uwagą?

Właścicielka Lucky'ego, Tajka o imieniu Charis, mówi, że jej pies jest w doskonałym zdrowiu.

foto: leafclover.land

Tak, jest trochę chudy, ale Charis obiecuje naprawić tę sprawę odpowiednią dietą. I tak Lucky jest energiczny i wszędzie podąża za swoją właścicielką. Wewnętrznie ten pies jest znacznie stabilniejszy niż na zewnątrz.

O dziwo pies ma 2 lata, a swój dom znalazł zaledwie dwa tygodnie temu.

foto: leafclover.land

To ma tylko jedno wytłumaczenie: za każdym razem widziano go tylko z jednej strony i nie uznano go za prawdziwe naturalne arcydzieło!

Główne zdjęcie: leafclover.land