44-letnia Amerykanka Rebecca Shelton bardzo lubiła małe psy. Miała w domu dwa małe pieski, dwie siostry Lindę i Jeri, najpopularniejszęj rasy psów w USA - chihuahua.

Były to żywe, odważne i szybkie psy o złotym kolorze. O posłusznej i przyjaznej naturze. Dlatego, gdy kobieta ze schroniska przywiozła nowego zwierzaka, psy szybko się z nim zaprzyjaźniły.

foto: foxsi

Presley, nazwała psa po muzyku Elvisie Presley, którego uwielbiała matka Rebecci, została adoptowała ze schroniska i stała się ulubieńcem. Presley była kopią zwierzaków Rebecci - taka miniaturowa, dociekliwa i żywa, miała już cztery lata.

Ale ten pies przeżył już głód i zimno oraz bezdomne dzieciństwo. Rebecca stworzyła najlepsze warunki do życia swojemu zwierzakowi. Szyła dla niej stroje, a nawet zatrudniła projektanta do jej ubrań.

foto: foxsi

Presley uszyto ponad dwieście sukienek, zakupiono liczną i kosztowną biżuterię. Rebecca wydała na swojego zwierzaka ponad dziesięć tysięcy dolarów. Presley stała się gwiazdą magazynu, na łamach którego pojawiły się jej zdjęcia.

Pies stał się świetnym modelem. Rebecca niczego nie szczędziła dla swojego zwierzaka i jego komfortu. Wielu przyjaciół Rebeki poszło za jej przykładem i również adoptowało zwierzęta ze schroniska.

foto: foxsi

Główne zdjęcie: foxsi