Jestem zachwycona. Jestem zdezorientowana, nie rozumiem, co to jest i jak można to zrobić! Zgadzam się, że ciąża to nie choroba, ale naturalny proces! Musimy dalej żyć normalnie.Wiele kobiet w ciąży trochę zapomina, prawdopodobnie ze strachu i stara się mniej się ruszać, a najgorsze jest jedzenie za dwoje. To jest bardzo złe i gorsze, nie tylko dla matki, ale także dla dziecka.

Ale żeby tak, tak, w locie do szpagatu ... Nawet nie wiem, czy zagraża to zdrowiu dziecka i matki. Oczywiście wygląda to niewiarygodnie i porusza się bardzo pięknie. Widać, że jej brzuch nie jest dla niej przeszkodą. Myślę, że mama wie, co robi, instynkt macierzyński jest najsilniejszy i raczej nie będzie w stanie skrzywdzić siebie ani dziecka. Jest na parkiecie jak ryba w wodzie, najprawdopodobniej nic nie powstrzyma jej przed zatańczeniem salsy z niesamowitym partnerem.

Brawo! Dziękuję za taką przyjemność. Zdrowa dla mamy i dziecka! Twórczego sukcesu dla całej rodziny! W rzeczywistości salsa to wcale nie „ona”, to „on”, ponieważ po hiszpańsku oznacza to „sos”. Ale dostosowując to zagraniczne słowo do języka polskiego, wciąż wychodzi „ona” - salsa - taka paląca, energetyczna i temperamentalna. Robi się tak gorąco, że aż chce się tańczyć!

Tak, po prostu tańczyć! Nam, kobietom, pięknym, namiętnym i romantycznym, taniec wydaje się być czymś bardzo bliskim, szybko chwytamy jego rytm i pozwalamy, aby taniec ujawnił naszą głęboką istotę. W tańcu żyjemy, radujemy się, komunikujemy, kochamy, flirtujemy i oczywiście wygrywamy, pozwalając mężczyznom po cichu lub głośno podziwiać nasz wdzięk i doskonałość.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news33times.com