Małe dziecko w rodzinie to wielkie szczęście. A obserwowanie dziecka odkrywającego otaczający go świat to przyjemność. Wciąż musi się nauczyć wielu nowych i niesamowitych rzeczy! Dzieci są najbardziej bezpośrednie, szczere i uczciwe na tej planecie. Nikt nie może wyrażać emocji tak otwarcie, jak one. Dzieci są z natury zachwycające, bo są tak spontaniczne i szczere! Co prowadzi do zabawnych sytuacji.

Z których dorosła publiczność toczy się po podłodze ze śmiechu Marakasy, jasne i głośne - fajnie! Ale możesz się z nimi bawić tylko za zgodą Teagen, a ona jej nie udzieliła. W słowniku dziecka nie ma jeszcze wielu słów, ale wszystkie są ważne i uniwersalne. Dzieje się tak właśnie wtedy, gdy ważniejsze jest nie piękno mowy, ale przekaz emocjonalny. I z tym, z wyrażaniem myśli i zgłaszaniem tego tacie, nie ma problemów.

Prawda wredny dorosły rozpoczyna nową prowokację dla mamy do nagrywania na wideo, gdzie tylko dwoma słowami „Nie” i „OK”, córka wyjaśnia: nie waż się dotykać moich zabawek! Wynik okazał się nieprzewidywalny, mała Teagen wykazała się niezwykłym sprytem w rozwiązaniu tak trudnego zadania. Ponieważ z tymi dorosłymi nie można negocjować! Jeśli podobał Ci się ten materiał, podziel się nim ze znajomymi!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news90post.com