Razem 7 lat! Tina Kunaki i Vincent Cassel świętowali swoją rocznicę. Nie mogę uwierzyć, że minęło tyle czasu, odkąd modelka i aktor spotkali się na Ibizie. Ale 7 lat nie minęło bez śladu dla Kunaki i Cassela. Udało im się pobrać i urodzić piękną córkę. Czy ktoś jeszcze wątpi w szczerość ich uczuć? Kiedy spojrzysz na zdjęcia, które Tina opublikowała z okazji rocznicy, wszelkie wątpliwości znikają same. Przypomnijmy sobie historię znajomości celebrytów. Ma swój urok.

foto: ofigenno.com

7 lat temu los sprowadził Vincenta i Tinę na Ibizę. Młoda i efektowna modelka od razu zwrócił uwagę na brutalnego Cassela. To prawda, później Tina przyznała, że ​​nie miała pojęcia, kim on jest. Kunaki dorastała w wiosce. I według dziewczyny była daleka od świata kina. W domu Tiny nie było nawet telewizora! Potem poszła do szkoły, grała w piłkę z przyjaciółmi i nie podejrzewała, że ​​gdzieś jest jakiś Vincent, który w przyszłości zostanie jej mężem.

foto: ofigenno.com

Że przed nią był ałynny aktor Kunaki nawet nie podejrzewał na Ibizie, kiedy poznała Vincenta. Casselowi od razu spodobała się dziewczyna. Kiedyś przyznał, że wtedy, na widok Tiny, reszta świata wydawała się dla niego nie istnieć.

foto: ofigenno.com

Ale o jakich poważnych intencjach możesz mówić, gdy odpoczywasz na wyspie, gdzie atmosfera sprzyja tylko wakacyjnym romansom? Szczerze mówiąc, wielu fanów Vincenta i Tiny tak myślało - im się nie uda. Pobawią się i rozejdą. Ponadto wielu dziwiła różnica wieku między Tiną i Vincentem. 30 lat to żart? Ale, jak widać, wszyscy, którzy nie wierzyli w prawdziwe uczucia między celebrytami, bardzo się mylili.

foto: ofigenno.com

W ciągu kilku miesięcy po spotkaniu, Kunaki i Cassel zaczęli pojawiać się razem publicznie. Nie zwracali uwagi na rozmowy o sobie i wydawali się cieszyć każdą minutą spędzoną razem. Ponieważ Tina początkowo nie wiedziała, kim jest Vincent, nie miała też pojęcia, kim jest jego była żona. Kunaki nie spotkała się z oskarżeniami w swoim kierunku, ponieważ Vincent był rozwiedziony od kilku lat w czasie spotkania z Tiną. Ale młoda modelka była stale porównywana. Mówią, że Bellucci jest ideałem, a Kunaki nie może się z nią równać. Ale w każdym razie ta opinia będzie subiektywna.

foto: ofigenno.com

Siódma rocznica i nowe zdjęcia

Jakież było zaskoczenie wszystkich tych, którzy wątpili w długowieczność związku Tiny i Vincenta, gdy para pobrała się w 2018 roku. Teraz gwiazdy obchodzą siódmą rocznicę swojego związku. W sieci Kunaki udostępniła z tej okazji archiwalne zdjęcia, których wcześniej nie pokazywała publicznie. Bardzo urocze zdjęcia.

foto: ofigenno.com

Wszystkiego najlepszego dla aktora i modelki! Niech związek tylko się umacnia.

Główne zdjęcie: ofigenno.com