Prawdopodobnie nie raz słyszałeś o statystykach rozwodów. Prawdopodobnie wiesz również, jak kosztowny i bolesny może być podział majątku. Jeśli te fakty sprawiają, że obawiasz się małżeństwa, pomocne może być zapytanie o horoskop partnera. Według astrologów wyjaśni on kto dokładnie najprawdopodobniej zostanie z tobą do końca.

Czytaj dalej, aby poznać znaki zodiaku, które nigdy Cię nie opuszczą. Od tych, którzy czują się komfortowo z zaangażowaniem, do ludzi, którzy traktują wyrażenie „dopóki śmierć nas nie rozłączy” dosłownie.

Znaki zodiaku, które nigdy nie zdradzą - 6 miejsce – Waga

Planetarną władczynią Wagi jest Wenus, która nadzoruje miłość, romans i piękno. Pragną równowagi w życiu, która prowadzi do spokojnych, stabilnych relacji.

Równowaga oznacza również, że Waga szuka swojej bratniej duszy.

„Chcą być z kimś, z kim mogą dzielić swoje życie, a małżeństwo jest dla nich bardzo ważne. Wagi mają reputację monogamistów i czują się całkowicie zagubione w samotności, więc starają się tego unikać za wszelką cenę” – wyjaśnia zawodowy astrolog Tara Redfield.

Znaki zodiaku, które nigdy nie zdradzą - 5 miejsce - Panna

Panna jest uważana za najbardziej monogamiczny znak zodiaku. To z pewnością plus, że nie musisz się martwić zdradą, ale niekoniecznie oznacza to długoterminowe zobowiązanie. Perfekcjonistyczna natura Panny gra w tym główne skrzypce.

Jeśli chodzi o romantyczne relacje, ten uparty znak jest „przeinformowany o każdym szczególe i jako pierwszy zauważa, gdy coś idzie nie tak. Chcąc być blisko ciebie, szybko poruszają złożone tematy, jednocześnie szukając prostych rozwiązań. Spodziewaj się długich, poważnych rozmów i szczegółowego planu, jak przywrócić związek na właściwe tory” – wyjaśnia założycielka bloga astrologicznego Charlotte Kirsten.

Znaki zodiaku, które nigdy nie zdradzą - 4 miejsce - Ryby

Oczywiście najbardziej romantycznym znakiem zodiaku jest ten, na który możesz liczyć.

„Ten lojalny i niesamowicie czuły znak wodny dokładnie wie, czego chce i nie boi się o to walczyć. Kiedy ktoś jest ważny dla Ryb, będzie trzymał się osoby do końca” – mówi Kirsten.

A ponieważ najbardziej interesuje ich życie w bajce, Ryby dostosują się do nowych okoliczności, jeśli będzie to dobre dla związku.

Jednak Kirsten ostrzega, że ponieważ Ryby „szybko romantyzują relacje”, będą chciały pozostać razem, nawet jeśli nie leży to w ich najlepszym interesie:

„Jeśli pozostawi się to bez kontroli, to zachowanie może szybko pójść nie tak, zmieniając się w zaborczą zazdrość”.

Znaki zodiaku, które nigdy nie zdradzą - 3 miejsce - Koziorożec

Koziorożce są najbardziej znane z intensywnego popędu i obsesji na punkcie pracy i sukcesu. Ale tak jak angażują się w biurze, Koziorożce robią to samo w związkach.

„Rządzone przez Saturna, symbol odpowiedzialności i determinacji, Koziorożce nigdy nie składają obietnic, których nie mogą dotrzymać” – wyjaśnia Kirsten.

Oczywiście Koziorożce nie lubią porażki.

„Woleliby pozostać w związku i starać się, aby go naprawić, niż poddać się i zrezygnować. Jeśli po drodze związek się rozpadnie… wykonają swoją pracę i przetrwają burzę” – zauważa Redfield.

Kirsten dodaje, że ten zrównoważony znak jest „znany jako ojciec zodiaku” i że „bardziej prawdopodobne jest, że będzie pielęgnować i pamiętać ważne kamienie milowe w twoim życiu”.

Znaki zodiaku, które nigdy nie zdradzą – 2 miejsce – Rak

Rak to jedyny znak, którym rządzi Księżyc, planeta emocji i komfortu. W związku z tym nie lubią niczego więcej niż dbanie o swoich przyjaciół, rodzinę i partnerów.

„Prawdziwi opiekunowie i kochające „matki” zodiaku, Raki nie cofną się przed niczym, aby zapewnić więź, która przetrwa próbę czasu” – mówi Kirsten.

Z zamiłowaniem do prac domowych Rak jest naprawdę w swoim żywiole, kiedy może zbudować z kimś dom i przyszłość.

„Kiedy ten zodiakalny skorupiak złapie cię, możesz być pewien, że nigdy nie puści” – mówi Kirsten.

Uważane za najpewniejszy znak, nigdy nie uciekną, gdy coś pójdzie nie tak.

„Będą obok, aby wspierać cię zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie, szukając sposobów na zapewnienie komfortu i empatii w potrzebie” – dodaje Kirsten.

Często oznacza to, że będą przedkładać Twoje potrzeby ponad własne, więc pamiętaj, aby się odwzajemnić.

Znaki zodiaku, które nigdy nie zdradzą - 1 miejsce - Byk

Astrologowie zgadzają się, że wierny Byk jest znakiem, któremu możesz zaufać i nigdy Cię nie opuści. Byk to stały znak, którym, podobnie jak Waga, rządzi planeta miłości Wenus. Ale tak jak Koziorożec, "rozumie, że wielkie rzeczy wymagają cierpliwości i ciężkiej pracy i nigdy nie rezygnuje z czegoś bardzo łatwo. Gdy Byk zdecyduje, że chce być z kimś, zajmie mu dużo czasu, zanim zmieni zdanie!" -mówi Redfield.

Byk to także znak, który bardzo nie lubi zmian. Chociaż w niektórych przypadkach może to prowadzić do pozostania w niezdrowym związku, zaletą jest to, że „Byki są bardziej skłonne do pozostania i walki, niż zerwania”, mówi Redfield.

„Możesz być skandalicznym głupcem, ale dopóki nie naruszysz ich legowiska ani nie zjesz ostatniego kawałka czekoladowego ciasta, który sobie zostawili, Byk będzie cię wspierał” – żartuje astrolog Lisa Barretta.

W końcu Byk uwielbia kochać i nie cofnie się przed niczym, aby utrzymać związek.

„To, co niektórzy uważają za wyjątkowo uparte zachowanie, Byk uważa za bezinteresowność” – mówi Kirsten.

Główne zdjęcie: afisha.bigmir.net