Moda to branża, w której w podążaniu za trendami można się zatracić. Omawiane poniżej znaki wiedzą, jak zachować swoją indywidualność i wyglądać odpowiednio w każdych okolicznościach.

Otwiera ranking Baran. Impulsywni przedstawiciele tego znaku często kupują to, co im się podoba, ale zupełnie nie pasuje to do ogólnej garderoby i może nie kojarzyć się z ich wizerunkiem jako całością. Jednak Barany uwielbiają eksperymenty, nawet jeśli nie zawsze są one udane, ale prędzej czy później przedstawiciele żywiołu ognia odnajdują właśnie ten styl i stają się inspiratorami dla innych.

Bliźnięta zajmują czwarte miejsce w rankingu. Z reguły przedstawiciele tego znaku balansują między seksualnością a umiarkowanym szokiem. Nie zastanawiając się dwa razy, Bliźnięta znajdują rozwiązanie, które będzie im odpowiadać i nie wywoływać niejednoznacznego wrażenia wśród innych. Ze względu na poczucie proporcji i chęć wyglądania stylowo znak powietrzny dostał się do rankingu osób z poczuciem piękna.

Trzecie miejsce dla Wodnika. Osoby urodzone pod tym znakiem zawsze można rozpoznać w tłumie. Wodniki wyróżniają się niezwykłymi decyzjami w wyglądzie - może to być drobiazg, który jest nieodłączny tylko dla Wodnika. Nigdy się nie zmieniają i nie mają nic przeciwko kupowaniu w kółko tej samej rzeczy, jeśli zdobędzie ich serce. Ten znak czuje się pewnie tylko w przypadku doskonałego wyglądu.

Byk jest na drugim miejscu. Z tego znaku tchnie komfort i harmonia. Dzieje się tak dlatego, że przedstawiciele tego znaku intuicyjnie wybierają ubrania i dodatki, które podkreślają ich indywidualność i współbrzmią z ich nastrojem. Byki wyróżniają się umiejętnością przekształcenia otaczającej ich przestrzeni w prawdziwe święto. Dosłownie w ciągu kilku minut mogą bezbłędnie zrozumieć, co zmieni miejsce lub wizerunek osoby.

Niekwestionowanymi liderami wśród najbardziej stylowych jest Waga. We wszystkim znają umiar, mają nienaganne wyczucie piękna, intuicyjnie rozumieją estetykę i elegancję. Waga dokładnie wie, co podkreśli ich mocne strony i ukryje wady, co organicznie wpasuje się w ich wizerunek jako całość. Przedstawiciele tego znaku prawie zawsze sprawiają wrażenie holistycznej osobowości, w dużej mierze dzięki temu, że ich wygląd odzwierciedla wnętrze.

Główne zdjęcie: exk.kz